Mateusz Piegza

Prezes zarządu i koordynator projektów artystycznych i edukacyjnych w Fundacji. Z wykształcenia architekt. Interesuje się problematyką mieszkalnictwa w Polsce, społecznym znaczeniem architektury oraz polską sztuką współczesną.

Aleksander Celusta

Współzałożyciel Henryk Fundacji, kurator i kulturoznawca. Interesuje się szeroko pojętą kulturą wizualną, malarstwem, rzeźbą oraz sztuką site-specific. Realizator wystaw, warsztatów i spotkań z artystami z Polski i zagranicy.

Jakub Piegza

Członek Zarządu Fundacji oraz współkoordynator projektów związanych z edukacją. Kuba studiuje inżynierię odnawialnych źródeł energii. Zawodowo zajmuje się projektowaniem instalacji fotowoltaicznych. Interesuje się ekologią zrównoważoną oraz gospodarką obiegu zamkniętego.

Anna Batko

Historyczka, krytyczka sztuki i kuratorka. Pisze doktorat o polskiej sztuce czasów PRL w kontekście studiów postkolonialnych i postzależnościowych. Swoje życie dzieli między Polską a Francją.

Renata Motyka

Artystka multidyscyplinarna; zajmuje się malarstwem, grafiką, instalacją i działaniami performatywnymi. Z Fundacją współpracuje na polu artystycznym i projektowym.